Bez nazwy-1

Zwracam się drogą internetową z prośbą do naszych obecnych i byłych parafian oraz ludzi życzliwych naszej parafii o pomoc finansową w remoncie dachu plebani w Górzynie. Wszystkie nasze kościoły mają nowe dachy - teraz pora na remont plebanii.

Swoje ofiary można przesyłać na konto
49 1020 5460 0000 5302 0043 1619 z dopiskiem "Dach".

Za każdą przesłaną ofiarę składam serdeczne Bóg zapłać!
Ksiądz proboszcz

Parafialny bal karnawałowy

Utworzono: poniedziałek, 27, styczeń 2014

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z naszej parafii na bal karnawałowy, który odbędzie się w niedzielę, 2. lutego 2014 o godz. 16:00 w sali wiejskiej w Górzynie. Mile widziane będą wszelkiego rodzaju przebrania. Podczas imprezy wręczone zostaną również upominki za uczestnictwo w Roratach.